Home | Veiling

Weergave:

Veiling

Het doel van de veiling is het genereren van een zo groot mogelijke opbrengst voor Alpe d'HuZes. De veiling bestaat uit een online-veiling en een live-veiling. Hieronder ziet U de meest prachtige kavels aangeboden door verschillende aanbieders. Wanneer U een bod doet op een kavel, ontvangt U automatisch een mail die U moet bevestigen. Pas dan is het bod geaccepteerd. Mocht U zelf nog een leuke dienst of item hebben voor deze site, dan kunt U deze mailen, zodat we deze kunnen plaatsen. Er worden gedurende deze veiling steeds nieuwe items toegevoegd, dus houd de site in de gaten!!

De online veiling sluit op 5 juni 2022 om 12.00 uur.

Het winnende bod wordt op deze site bekend gemaakt. Er wordt zo spoedig mogelijk contact opgenomen met de winnaar.

Professioneel Duurzaamheids Advies
Gesloten

Professioneel Duurzaamheids Advies voor uw woning.

MTB Schoen LAKE MX219
MTB Schoen LAKE MX219
Gesloten

MTB Schoen LAKE MX219, kleur en maat zelf kiezen

Uniek portret PSV-er Noni Madueke
Gesloten

Zeefdruk wielrenner (2)
Zeefdruk wielrenner (2)
Gesloten

Zeefdruk gemaakt zijn door Jan van Diemen, wielrenner (2)

Boottocht op de Maas
Boottocht op de Maas
Gesloten

Boottocht op de Maas

Raceschoen Lake CX219
Raceschoen Lake CX219
Gesloten

Raceschoen Lake CX219, kleur en maat zelf kiezen

Cortenstalen vuurschaal (1)
Cortenstalen vuurschaal (1)
Gesloten

Cortenstalen vuurschaal (1)

Gesigneerde jas Armin van Buuren
Gesloten

Gesigneerde en gedragen jas Armin van Buuren

Pedicure behandeling met gellak
Gesloten

Wollen vloerkleed (1), kleur grijs
Gesloten

Vloerkleed van 100% wol (1) in de kleur grijs

Gesigneerd boek Joop Zoetemelk - Ongezien LIMITED
Gesloten

Boek Joop Zoetemelk - Ongezien, gesigneerd en LIMITED EDITION

Wielerclinic 4 personen
Wielerclinic 4 personen
Gesloten

Een wielerclinic voor 4 personen met Coen Vermeltfoort

Gesigneerd PSV shirt 2019/2020
Gesloten

PSV shirt gesigneerd door de spelers 2019/2020

Gesigneerd wielershirt Coen Vermeltfoort
Gesloten

Miniatuur racefiets (2)
Miniatuur racefiets (2)
Gesloten

Miniatuur racefiets Alpe edition (2)

Doos (6 st) Alpe du Best bier
Doos (6 st) Alpe du Best bier
Gesloten

Doos (6 st) Alpe du Best bier

Opvouwbare barbecue
Opvouwbare barbecue
Gesloten

Opvouwbare draagbare barbecue

Gesigneerd boek Joop Zoetemelk - Ongezien (1)
Gesloten

Boek Joop Zoetemelk - Ongezien, gesigneerd (1)

Wollen vloerkleed (2), kleur bont
Gesloten

Vloerkleed van 100% wol (2) in de kleur bont

Brandblusser Red Bull LED-lamp (1)
Gesloten

Brandblusser wit LED-lamp (2)
Brandblusser wit LED-lamp (2)
Gesloten

Brandblusser wit LED-lamp (2)

Zeefdruk wielrenner (1)
Zeefdruk wielrenner (1)
Gesloten

Zeefdruk gemaakt zijn door Jan van Diemen, wielrenner (1)

Alpe d'HuZes poster (1)
Alpe d'HuZes poster (1)
Gesloten

Alpe d'HuZes poster (1 van 2)

Racefiets / wielrenfiets
Racefiets / wielrenfiets
Gesloten

Racefiets / wielrenfiets Triban RC120 Microshift

Gesigneerd boek Joop Zoetemelk - Ongezien (2)
Gesloten

Boek Joop Zoetemelk - Ongezien, gesigneerd (2)

Brandblusser Red Bull LED-lamp (2)
Gesloten

Brandblusser wit LED-lamp (1)
Brandblusser wit LED-lamp (1)
Gesloten

Brandblusser wit LED-lamp (1)

Alpe d'HuZes poster (2)
Alpe d'HuZes poster (2)
Gesloten

Alpe d'HuZes poster (2 van 2)

Miniatuur racefiets (1)
Miniatuur racefiets (1)
Gesloten

Miniatuur racefiets Alpe edition (1)

Plaats hier uw bod

Er zijn momenteel geen veiling items waar u op kunt bieden.

Voorwaarden

  1. Het doel van de veiling is het genereren van een opbrengst die voor 100% wordt aangewend voor het goede doel, te weten Alpe d'HuZes.
  2. De veiling bestaat uit een online-veiling.
  3. De aanbieder stelt zijn dienst/product gratis beschikbaar. De opbrengst van de veiling komt geheel ten goede aan het doel van de veiling.
  4. De veiling vindt plaats online via de site www.alpedubest.nl
  5. De online veiling stopt om 12.00 uur op 5 juni 2022.
  6. Aangeboden produkten/diensten worden vermeld op de site www.alpedubest.nl/veiling.
  7. De veilingcommissie behoudt zich het recht voor diensten samen te voegen, te splitsen of te weigeren.
  8. Een dienst wordt niet verkocht wanneer daarvoor niet ten minste de startprijs wordt geboden.
  9. Door de toewijzing komt een koopovereenkomst tot stand tussen aanbieder en koper. De koper van de dienst moet de koopsom direct na toewijzing in contanten of per bank te voldoen.
  10. De verkochte dienst wordt in onderling overleg tussen aanbieder en koper verricht. Behoudens een andersluidende afspraak tussen aanbieder en koper wordt de dienst binnen een jaar na toewijzing verricht. Daarna vervalt het recht van de koper om nakoming te verlangen.
  11. Geschillen betreffende de (uitvoering van de) koopovereenkomst moeten door aanbieder en koper onderling worden beslecht.
  12. Alpe du Best wordt niet op enigerlei wijze partij bij de door de veiling tot stand gekomen koopovereenkomst.
  13. Alpe du Best is niet aansprakelijk voor de (correcte) uitvoering van de verkochte dienst.
  14. Ingeval van een geschil tussen bieders onderling, en ingeval van een geschil tussen een bieder en de veilingmeester of tussen meer bieders en de veilingmeester, beslist de veilingcommissie.
  15. De hoogste bieder van de online-veiling wordt binnen 1 week na het sluiten van de veiling op de site bekend gemaakt.
  16. In gevallen waarin dit reglement niet voorziet, beslist de veilingcommissie.

© 2022 - Alle rechten voorbehouden | Disclaimer & Privacy statement | Cookies