Home | Veiling

Weergave:

Veiling

De online veiling is gesloten en opent vanavond weer vanaf 20.30 uur tijdens onze PUB-quiz en eindigt ook tijdens deze avond om 00.00 uur. Alleen tijdens deze slotactiviteit kunnen de onlinebiedingen overboden worden.

Het doel van de veiling is het genereren van een zo groot mogelijke opbrengst voor Alpe d'HuZes. De veiling bestaat uit een online-veiling en een live-veiling. Hieronder ziet U binnenkort de meest prachtige kavels aangeboden door verschillende aanbieders. Wanneer U een bod doet op een kavel, ontvangt U automatisch een mail die U moet bevestigen. Pas dan is het bod geaccepteerd. Mocht U zelf nog een leuke dienst of item hebben voor deze site, dan kan U deze online doorsturen, zodat we deze kunnen plaatsen. Er worden gedurende deze veiling nieuwe items toegevoegd, dus houd de site in de gaten!!

Shirt en cap Armada
Shirt en cap Armada
Gesloten

Shirt en cap van muzieklabel Armada (Armin van Buuren)

Zilveren speldje AD6 fietser (1)
Gesloten

Zilveren speldje Alpe d'HuZes-fietser

3 maanden onbeperkt Bootcampen
Gesloten

3 maanden onbeperkt Bootcampen voor 2 personen

Unieke jas Armada
Unieke jas Armada
Gesloten

Jas van muzieklabel Armada (Armin van Buuren)

AEG inbouw vaatwasser
AEG inbouw vaatwasser
Gesloten

Inbouw vaatwasser, type AEG FD560, t.w.v. 799,- euro

4 kaarten Safaripark Beekse Bergen
Gesloten

Kampioensschaal PSV Tardelli
Kampioensschaal PSV Tardelli
Gesloten

Persoonlijke miniatuur kampioensschaal PSV Diego Tardelli 2006-2007

Pottenbakkers draaischijf
Pottenbakkers draaischijf
Gesloten

Pottenbakkers draaischijf

Armband Buddha to Buddha
Armband Buddha to Buddha
Gesloten

De Buddha to Buddha Katja armband is een prachtig geweven zilveren armband. Winkelwaarde € 399,00

BRUIDSKAPSEL of GALAKAPSEL
BRUIDSKAPSEL of GALAKAPSEL
Gesloten

BRUIDSKAPSEL of GALAKAPSEL

5 weken Bootcampen
5 weken Bootcampen
Gesloten

5 weken Bootcampen, incl. weeg- en meetmoment, voedinsplan en lifestylemanual

Origineel shirt PSV met handtekening van Hirving Lozano.
Gesloten

Origineel shirt PSV met handtekening van Hirving Lozano

Kaartjes Musical
Kaartjes Musical
Gesloten

2 kaartjes musical 'Pluche & plastic'

Gesigneerd shirt Nathan Rutjes (speler Roda JC)
Gesloten

De introductieles/clinic ter waarde van €125,-
Gesloten

De introductieles/clinic voor 5 personen ter waarde van €125,-

Familiepakket Van Bommel
Familiepakket Van Bommel
Gesloten

Familiepakket slippers, sokken en riemen, van Van Bommel/de Herenschoenenwinkel

Zilveren speldje AD6 fietser (2)
Gesloten

Gesigneerd shirt Hardwell
Gesigneerd shirt Hardwell
Gesloten

Gesigneerd shirt Hardwell is de artiestennaam van Robbert van de Corput uit Breda

Luxe Golfarrangement Best Golf|Dimples ter waarde van € 200 (item 2)
Gesloten

Gesigneerd shirt Estevana Polman (Handbal)
Gesloten

Gesigneerd shirt Estevana Polman (Nederlands International Dames Handbal)

Een een nieuwe set acrylnagels t.w.v. € 50,-
Gesloten

Beautybehandeling
Beautybehandeling
Gesloten

Een complete behandeling incl. huidanalyse (+/- 75 min) en een ampul t.w.v. € 75,-

Gesigneerd Lotto-Jumbo wielershirt
Gesloten

Gesigneerd Lotto-Jumbo wielershirt, uitvoering Tour de France 2017

2 x Personal coaching en voedingsadvies
Gesloten

2 sessies Personal Coaching en voedingsadvies

Foto in lijst
Foto in lijst
Gesloten

Ingelijste landschaps/natuurfoto, kies uit diverse foto's

Door Peters Aerts gesigneerde bokshandschoenen
Gesloten

Door Peter Aerts gesigneerde bokshandschoenen (Nikko 14 Oz)

Schilderij abstract
Schilderij abstract
Gesloten

Schilderij abstract van Sylvia Bogaers, afm. 70 x 90 cm met lijst

Cap van Formule 1 Coureur Max Verstappen
Gesloten

Boek Dafne Schippers
Boek Dafne Schippers
Gesloten

Het gezonde kookboek voor de sporter, door Dafne persoonlijk gesigneerd

Elektrische tandenborstel Oral-B Pro 750 Black (1)
Gesloten

Elektrische tandenborstel Oral-B Pro 750 Black

Wielerschoenen Lake
Wielerschoenen Lake
Gesloten

Een paar Lake wielerschoenen CX402 ter waarde van €439,00

Hotelovernachting Van der Valk
Gesloten

Voucher voor 1 overnachting voor 2 personen in een 2 persoonskamer inclusief ontbijt

Elektrische tandenborstel Oral-B Pro 750 Pink (2)
Gesloten

Elektrische tandenborstel Oral-B Pro 750 Pink

Gesigneerd windjack Corné van Kessel
Gesloten

Elektrische tandenborstel Oral-B Stages Power Kids Disney Princess (3)
Gesloten

Luxe Golfarrangement Best Golf|Dimples ter waarde van € 200 (item 1)
Gesloten

Cursus tekenen of schilderen
Cursus tekenen of schilderen
Gesloten

Cursus tekenen of schilderen

Elektrische tandenborstel Oral-B Vitality Kids Star Wars CLS (4)
Gesloten

Gesigneerd wielershirt Kenny De Ketele en Moreno De Pauw
Gesloten

Gesigneerd wielershirt Kenny De Ketele en Moreno De Pauw (winnaars van de 36ste Wooning Zesdaags van Rotterdam in 2018)

3 x sportmassage
3 x sportmassage
Gesloten

3x een sportmassage van 1 uur: onderrug, bovenrug, schouders, nek en benen

Plaats hier uw bod

Er zijn momenteel geen veiling items waar u op kunt bieden.

Voorwaarden

  1. Het doel van de veiling is het genereren van een opbrengst die voor 100% wordt aangewend voor het goede doel, te weten Alpe d'HuZes.
  2. De veiling bestaat uit een online-veiling en een live-veiling.
  3. De aanbieder stelt zijn dienst/product gratis beschikbaar. De opbrengst van de veiling komt geheel ten goede aan het doel van de veiling.
  4. De veiling vindt plaats online via de site www.alpedubest.nl vanaf datum zsm
  5. De online veiling stopt om 15.00 uur op 12 mei 2018 en opent daarna weer tijdens onze PUB-quiz-avond vanaf 20.30 uur en eindigt ook tijdens deze avond om 00.00 uur. Alleen tijdens deze slotactiviteit kunnen de onlinebiedingen overboden worden.
  6. Aangeboden produkten/diensten worden vermeld op de site www.alpedubest.nl/veiling.
  7. De veilingcommissie behoudt zich het recht voor diensten samen te voegen, te splitsen of te weigeren.
  8. De live-veiling staat onder leiding van een veilingmeester.
  9. De veilingmeester noemt per kavel in ieder geval: omschrijving product/dienst, aanbieder, omschrijving en startprijs (laatst geboden bedrag tijdens online-veiling).
  10. De veiling geschiedt bij opbod. Bieden geschiedt door handopsteking. De veilingmeester wijst de dienst toe aan de hoogste bieder.
  11. Een dienst wordt niet verkocht wanneer daarvoor niet ten minste de startprijs wordt geboden.
  12. Door de toewijzing komt een koopovereenkomst tot stand tussen aanbieder en koper. De koper van de dienst moet de koopsom direct na toewijzing in contanten of per bank te voldoen.
  13. De verkochte dienst wordt in onderling overleg tussen aanbieder en koper verricht. Behoudens een andersluidende afspraak tussen aanbieder en koper wordt de dienst binnen een jaar na toewijzing verricht. Daarna vervalt het recht van de koper om nakoming te verlangen.
  14. Geschillen betreffende de (uitvoering van de) koopovereenkomst moeten door aanbieder en koper onderling worden beslecht.
  15. Alpe du Best wordt niet op enigerlei wijze partij bij de door de veiling tot stand gekomen koopovereenkomst.
  16. Alpe du Best is niet aansprakelijk voor de (correcte) uitvoering van de verkochte dienst.
  17. Ingeval van een geschil tussen bieders onderling, en ingeval van een geschil tussen een bieder en de veilingmeester of tussen meer bieders en de veilingmeester, beslist de veilingcommissie.
  18. De hoogste bieder van de online-veiling kan binnen 1 week na het sluiten van de veiling op de site zien of zijn/haar product of dienst is overboden en welk bedrag als hoogste bod is bevestigd.
  19. In gevallen waarin dit reglement niet voorziet, beslist de veilingcommissie.
Meer tweets

© 2018 - Alle rechten voorbehouden | Disclaimer & Privacy statement | Cookies