Home | Veiling

Weergave:

Veiling

Het doel van de veiling is het genereren van een zo groot mogelijke opbrengst voor Alpe d'HuZes. De veiling bestaat uit een online-veiling en een live-veiling. Hieronder ziet U de meest prachtige kavels aangeboden door verschillende aanbieders. Wanneer U een bod doet op een kavel, ontvangt U automatisch een mail die U moet bevestigen. Pas dan is het bod geaccepteerd. Mocht U zelf nog een leuke dienst of item hebben voor deze site, dan kunt U deze mailen, zodat we deze kunnen plaatsen. Er worden gedurende deze veiling steeds nieuwe items toegevoegd, dus houd de site in de gaten!!

De online veiling sluit op 18 mei 12.00 uur. De veiling opent op 18 mei weer vanaf 20.30 uur tijdens onze pubquiz en eindigt ook tijdens deze avond om 00.00 uur.

Alleen tijdens deze slotactiviteit kunnen de onlinebiedingen overboden worden.

Geurset NOTES
Geurset NOTES

Heerlijke geurset van NOTES, bestaande uit diverse geurkaarsen en geursachet

Zweefvliegen 1
Zweefvliegen 1

Ga mee zweefvliegen!

Zweefvliegen 2
Zweefvliegen 2

Ga mee zweefvliegen!

Schilderij Hooglander
Schilderij Hooglander

Schilderij Hooglander

Afmeting 1,0 x 1,0 m

Zeilen met je team/klanten op zeiljacht Winstore

Ervaar eens wat écht zeilen is op 15 meter lange zeiljacht Winstore in Zeeland!

Aquarel "Na regen..."
Aquarel "Na regen..."

Aquarel "Na regen..."

Let’s go sailing! (2)
Let’s go sailing! (2)

Zeilen met je team/klanten op één of meerdere zeiljachten

Organiseer je eigen zeilevenement!

Zweefvliegen 5
Zweefvliegen 5

Ga mee zweefvliegen!

Zweefvliegen 4
Zweefvliegen 4

Ga mee zweefvliegen!

Zweefvliegen 3
Zweefvliegen 3

Ga mee zweefvliegen!

Gesigneerd wedstrijdshirt Michael van Gerwen

Gesigneerd wedstrijdshirt van Michael van Gerwen

Uniek gesigneerd exemplaar van de beste darter ter wereld

Gesigneerde cap CSC
Gesigneerde cap CSC

Cap van CSC, gesigneerd

Gesigneerd boek “Jan de Rooy, hart van zand”

Gesigneerd shirt Van der Poel
Gesigneerd shirt Van der Poel

Gesigneerd wielershirt Mathieu Van der Poel

Kunstwerk "Gebundelde samenwerking"

Kunstwerk“Gebundelde samenwerking” van Corry Ammerlaan van Niekkerk

Origineel PSV kostuum Philip Cocu

Origineel PSV kostuum Philip Cocu, gedragen in seizoen 2017-2018

Fietstenue maat S
Fietstenue maat S

Fietstenue van de Roos Groep

Broek met bretels, Fietsshirt en Fietstrui met lange mouw

MAAT S

Op deze veiling staan ook andere maten!

Fietstenue maat M
Fietstenue maat M

Fietstenue van de Roos Groep

MAAT M

Fietstenue maat L
Fietstenue maat L

Fietstenue van de Roos Groep

MAAT L

Fietstenue maat XL
Fietstenue maat XL

Fietstenue van de Roos Groep

MAAT XL

Beautybehandeling en huidanalyse

Beautybehandeling en huidanalyse bij Beautysalon Best

Aanvoerdersband PSV gesigneerd door Marco van Ginkel

Aanvoerdersband van PSV, gesigneerd door Marco van Ginkel

Dakar trofee De Rooij 2017
Dakar trofee De Rooij 2017

originele Dakar trofee 2017 van Gerard de Rooij

3e plaats Trucks

Boek Jimmy Nelson
Boek Jimmy Nelson

Boek door fotograaf Jimmy Nelson "Before they pass away"

Fotocamera Nikon
Fotocamera Nikon

Fotocamera Nikon1 S1-camerasysteem met verwisselbare objectieven

Gesigneerd shirt Steven Rooks
Gesigneerd shirt Steven Rooks
Gesigneerd shirt van oud-wielrenner Steven Rooks

Tonproatoptreden van Wichard de Benis

Tonpraten is een kwestie van timing, dat is mijn motto: “timing, as ge mar wit wanneer ge oe kop moet houwe”

PSV shirt gesigneerd
PSV shirt gesigneerd

PSV Shirt seizoen 2018/2019 maat L

Gesigneerd door de selectie

Doek Bram Tankink
Doek Bram Tankink

Doek van Bram Tankink.

Afmeting is 130 x 130 cm

Wielerschoenen Lake
Wielerschoenen Lake

Een paar Lake wielerschoenen CX402 ter waarde van €439,00

Sieradenset Mart Visser
Sieradenset Mart Visser

Sieradenset bestaande uit een armband en een ring, ontworpen door Mart Visser

Foto witte neushoorn
Foto witte neushoorn

Foto van een witte neushoorn, gemaakt en ter beschikking gesteld door fotograaf Erwin Kessing.

Afslankkuur Zlim
Afslankkuur Zlim

Afslankkuur bij Zlim, ter waarde van 392,=

Gesigneerd windjack Greg Avermaet

Fanpakket: Een door Greg van Avermaet gesigneerd windjack met posters

Plaats hier uw bod

Voorwaarden

  1. Het doel van de veiling is het genereren van een opbrengst die voor 100% wordt aangewend voor het goede doel, te weten Alpe d'HuZes.
  2. De veiling bestaat uit een online-veiling en een live-veiling.
  3. De aanbieder stelt zijn dienst/product gratis beschikbaar. De opbrengst van de veiling komt geheel ten goede aan het doel van de veiling.
  4. De veiling vindt plaats online via de site www.alpedubest.nl vanaf datum zsm
  5. De online veiling stopt om 12.00 uur op 18 mei 2019 en opent daarna weer tijdens onze PUB-quiz-avond vanaf 20.30 uur en eindigt ook tijdens deze avond om 00.00 uur. Alleen tijdens deze slotactiviteit kunnen de onlinebiedingen overboden worden.
  6. Aangeboden produkten/diensten worden vermeld op de site www.alpedubest.nl/veiling.
  7. De veilingcommissie behoudt zich het recht voor diensten samen te voegen, te splitsen of te weigeren.
  8. De live-veiling staat onder leiding van een veilingmeester.
  9. De veilingmeester noemt per kavel in ieder geval: omschrijving product/dienst, aanbieder, omschrijving en startprijs (laatst geboden bedrag tijdens online-veiling).
  10. De veiling geschiedt bij opbod. Bieden geschiedt door handopsteking. De veilingmeester wijst de dienst toe aan de hoogste bieder.
  11. Een dienst wordt niet verkocht wanneer daarvoor niet ten minste de startprijs wordt geboden.
  12. Door de toewijzing komt een koopovereenkomst tot stand tussen aanbieder en koper. De koper van de dienst moet de koopsom direct na toewijzing in contanten of per bank te voldoen.
  13. De verkochte dienst wordt in onderling overleg tussen aanbieder en koper verricht. Behoudens een andersluidende afspraak tussen aanbieder en koper wordt de dienst binnen een jaar na toewijzing verricht. Daarna vervalt het recht van de koper om nakoming te verlangen.
  14. Geschillen betreffende de (uitvoering van de) koopovereenkomst moeten door aanbieder en koper onderling worden beslecht.
  15. Alpe du Best wordt niet op enigerlei wijze partij bij de door de veiling tot stand gekomen koopovereenkomst.
  16. Alpe du Best is niet aansprakelijk voor de (correcte) uitvoering van de verkochte dienst.
  17. Ingeval van een geschil tussen bieders onderling, en ingeval van een geschil tussen een bieder en de veilingmeester of tussen meer bieders en de veilingmeester, beslist de veilingcommissie.
  18. De hoogste bieder van de online-veiling kan binnen 1 week na het sluiten van de veiling op de site zien of zijn/haar product of dienst is overboden en welk bedrag als hoogste bod is bevestigd.
  19. In gevallen waarin dit reglement niet voorziet, beslist de veilingcommissie.
Meer tweets