Home | Veiling

Weergave:

Veiling

Het doel van de veiling is het genereren van een zo groot mogelijke opbrengst voor Alpe d'HuZes. De veiling bestaat uit een online-veiling en een live-veiling. Hieronder ziet U de meest prachtige kavels aangeboden door verschillende aanbieders. Wanneer U een bod doet op een kavel, ontvangt U automatisch een mail die U moet bevestigen. Pas dan is het bod geaccepteerd. Mocht U zelf nog een leuke dienst of item hebben voor deze site, dan kunt U deze online doorsturen, zodat we deze kunnen plaatsen. Er worden gedurende deze veiling steeds nieuwe items toegevoegd, dus houd de site in de gaten!!

De online veiling sluit op 18 mei 12.00 uur. De veiling opent op 18 mei weer vanaf 20.30 uur tijdens onze pubquiz en eindigt ook tijdens deze avond om 00.00 uur.

Alleen tijdens deze slotactiviteit kunnen de onlinebiedingen overboden worden.

Doek Bram Tankink
Doek Bram Tankink

Doek van Bram Tankink.

Afmeting is 130 x 130 cm

Aanvoerdersband PSV gesigneerd door Marco van Ginkel

Aanvoerdersband van PSV, gesigneerd door Marco van Ginkel

PSV shirt gesigneerd
PSV shirt gesigneerd

PSV Shirt seizoen 2018/2019 maat L

Gesigneerd door de selectie

Gesigneerd windjack Greg Avermaet

Fanpakket: Een door Greg van Avermaet gesigneerd windjack met posters

Sieradenset Mart Visser
Sieradenset Mart Visser

Sieradenset bestaande uit een armband en een ring, ontworpen door Mart Visser

Gesigneerd wedstrijdshirt Michael van Gerwen

Gesigneerd wedstrijdshirt van Michael van Gerwen

Uniek gesigneerd exemplaar van de beste darter ter wereld

Gesigneerde cap CSC
Gesigneerde cap CSC

Cap van CSC, gesigneerd

Gesigneerd boek “Jan de Rooy, hart van zand”

Gesigneerd shirt Van der Poel
Gesigneerd shirt Van der Poel

Gesigneerd wielershirt Mathieu Van der Poel

Plaats hier uw bod

Voorwaarden

  1. Het doel van de veiling is het genereren van een opbrengst die voor 100% wordt aangewend voor het goede doel, te weten Alpe d'HuZes.
  2. De veiling bestaat uit een online-veiling en een live-veiling.
  3. De aanbieder stelt zijn dienst/product gratis beschikbaar. De opbrengst van de veiling komt geheel ten goede aan het doel van de veiling.
  4. De veiling vindt plaats online via de site www.alpedubest.nl vanaf datum zsm
  5. De online veiling stopt om 12.00 uur op 18 mei 2019 en opent daarna weer tijdens onze PUB-quiz-avond vanaf 20.30 uur en eindigt ook tijdens deze avond om 00.00 uur. Alleen tijdens deze slotactiviteit kunnen de onlinebiedingen overboden worden.
  6. Aangeboden produkten/diensten worden vermeld op de site www.alpedubest.nl/veiling.
  7. De veilingcommissie behoudt zich het recht voor diensten samen te voegen, te splitsen of te weigeren.
  8. De live-veiling staat onder leiding van een veilingmeester.
  9. De veilingmeester noemt per kavel in ieder geval: omschrijving product/dienst, aanbieder, omschrijving en startprijs (laatst geboden bedrag tijdens online-veiling).
  10. De veiling geschiedt bij opbod. Bieden geschiedt door handopsteking. De veilingmeester wijst de dienst toe aan de hoogste bieder.
  11. Een dienst wordt niet verkocht wanneer daarvoor niet ten minste de startprijs wordt geboden.
  12. Door de toewijzing komt een koopovereenkomst tot stand tussen aanbieder en koper. De koper van de dienst moet de koopsom direct na toewijzing in contanten of per bank te voldoen.
  13. De verkochte dienst wordt in onderling overleg tussen aanbieder en koper verricht. Behoudens een andersluidende afspraak tussen aanbieder en koper wordt de dienst binnen een jaar na toewijzing verricht. Daarna vervalt het recht van de koper om nakoming te verlangen.
  14. Geschillen betreffende de (uitvoering van de) koopovereenkomst moeten door aanbieder en koper onderling worden beslecht.
  15. Alpe du Best wordt niet op enigerlei wijze partij bij de door de veiling tot stand gekomen koopovereenkomst.
  16. Alpe du Best is niet aansprakelijk voor de (correcte) uitvoering van de verkochte dienst.
  17. Ingeval van een geschil tussen bieders onderling, en ingeval van een geschil tussen een bieder en de veilingmeester of tussen meer bieders en de veilingmeester, beslist de veilingcommissie.
  18. De hoogste bieder van de online-veiling kan binnen 1 week na het sluiten van de veiling op de site zien of zijn/haar product of dienst is overboden en welk bedrag als hoogste bod is bevestigd.
  19. In gevallen waarin dit reglement niet voorziet, beslist de veilingcommissie.
Meer tweets