Home | Veiling

Weergave:

Veiling

Het doel van de veiling is het genereren van een zo groot mogelijke opbrengst voor Alpe d'HuZes. De veiling bestaat uit een online-veiling en een live-veiling. Hieronder ziet U de meest prachtige kavels aangeboden door verschillende aanbieders. Wanneer U een bod doet op een kavel, ontvangt U automatisch een mail die U moet bevestigen. Pas dan is het bod geaccepteerd. Mocht U zelf nog een leuke dienst of item hebben voor deze site, dan kunt U deze mailen, zodat we deze kunnen plaatsen. Er worden gedurende deze veiling steeds nieuwe items toegevoegd, dus houd de site in de gaten!!

De online veiling sluit op 18 mei 12.00 uur. De veiling opent op 18 mei weer vanaf 20.30 uur tijdens onze pubquiz en eindigt ook tijdens deze avond om 00.00 uur.

Alleen tijdens deze slotactiviteit kunnen de onlinebiedingen overboden worden.

Origineel PSV kostuum Philip Cocu
Gesloten

Origineel PSV kostuum Philip Cocu, gedragen in seizoen 2017-2018

Wielerschoenen Lake
Wielerschoenen Lake
Gesloten

Een paar Lake wielerschoenen CX402 ter waarde van €439,00

Tonproatoptreden van Wichard de Benis
Gesloten

Tonpraten is een kwestie van timing, dat is mijn motto: “timing, as ge mar wit wanneer ge oe kop moet houwe”

Let’s go sailing! (2)
Let’s go sailing! (2)
Gesloten

Zeilen met je team/klanten op één of meerdere zeiljachten

Organiseer je eigen zeilevenement!

Sieradenset Mart Visser
Sieradenset Mart Visser
Gesloten

Sieradenset bestaande uit een armband en een ring, ontworpen door Mart Visser

Gesigneerd keepershirt van Jacintha Weimar
Gesloten

Serenade Feestbend Toeternietoe Best
Gesloten

Schilderij Alpe d'HuZes
Schilderij Alpe d'HuZes
Gesloten

Schilderij Alpe d'HuZes

Schilderij The Call
Schilderij The Call
Gesloten

Schilderij The Call

Afslankkuur Zlim
Afslankkuur Zlim
Gesloten

Afslankkuur bij Zlim, ter waarde van 392,=

Gesigneerd windjack Greg Avermaet
Gesloten

Fanpakket: Een door Greg van Avermaet gesigneerd windjack met posters

Schilderij 'Forever'
Schilderij 'Forever'
Gesloten

Schilderij 'Forever'

Door de Hongaarse schilderes Ilona S. Juhász

Schilderij Hooglander
Schilderij Hooglander
Gesloten

Schilderij Hooglander

Afmeting 1,0 x 1,0 m

Schilderijtje Klaprozen
Schilderijtje Klaprozen
Gesloten

Schilderijtje Klaprozen

Zeilen met je team/klanten op zeiljacht Winstore
Gesloten

Ervaar eens wat écht zeilen is op 15 meter lange zeiljacht Winstore in Zeeland!

Schilderijtje Toscane
Schilderijtje Toscane
Gesloten

Schilderijtje Toscane

Schilderijtje Bloemenboeket
Schilderijtje Bloemenboeket
Gesloten

Schilderijtje Bloemenboeket

Schilderijtje Roze bloemen
Schilderijtje Roze bloemen
Gesloten

Schilderijtje Roze bloemen

Schilderijtje Operagebouw Wenen
Gesloten

Foto witte neushoorn
Foto witte neushoorn
Gesloten

Foto van een witte neushoorn, gemaakt en ter beschikking gesteld door fotograaf Erwin Kessing.

Geurset NOTES
Geurset NOTES
Gesloten

Heerlijke geurset van NOTES, bestaande uit diverse geurkaarsen en geursachet

Aquarel "Na regen..."
Aquarel "Na regen..."
Gesloten

Aquarel "Na regen..."

Zweefvliegen 3
Zweefvliegen 3
Gesloten

Ga mee zweefvliegen!

Gesigneerd wedstrijdshirt Michael van Gerwen
Gesloten

Gesigneerd wedstrijdshirt van Michael van Gerwen

Uniek gesigneerd exemplaar van de beste darter ter wereld

Gesigneerde cap CSC
Gesigneerde cap CSC
Gesloten

Cap van CSC, gesigneerd

Gesigneerd boek “Jan de Rooy, hart van zand”
Gesloten

Lichtgevend brandblusser-kunstwerk
Gesloten

Zweefvliegen 5
Zweefvliegen 5
Gesloten

Ga mee zweefvliegen!

Kunstwerk "Gebundelde samenwerking"
Gesloten

Kunstwerk“Gebundelde samenwerking” van Corry Ammerlaan van Niekkerk

Scrub&Rub verzorgingsset
Scrub&Rub verzorgingsset
Gesloten

Heerlijke set van Scrub&Rub in de geur "Secret"

Aanvoerdersband PSV gesigneerd door Marco van Ginkel
Gesloten

Aanvoerdersband van PSV, gesigneerd door Marco van Ginkel

Fietstenue maat L
Fietstenue maat L
Gesloten

Fietstenue van de Roos Groep

Broek met bretels, Fietsshirt en Fietstrui met lange mouw

MAAT L

Op deze veiling staan ook andere maten!

Beautybehandeling en huidanalyse
Gesloten

Beautybehandeling en huidanalyse bij Beautysalon Best

Boek Jimmy Nelson
Boek Jimmy Nelson
Gesloten

Boek door fotograaf Jimmy Nelson "Before they pass away"

Zweefvliegen 4
Zweefvliegen 4
Gesloten

Ga mee zweefvliegen!

Shirt PSV keeper Jeroen Zoet
Shirt PSV keeper Jeroen Zoet
Gesloten

Origineel gesigneerd shirt van PSV keeper Jeroen Zoet

Gesigneerd shirt Van der Poel
Gesigneerd shirt Van der Poel
Gesloten

Gesigneerd wielershirt Mathieu Van der Poel

Luxe Golfarrangement met diner voor 2 (item 1)
Gesloten

Luxe Golfarrangement Best Golf|Dimples ter waarde van € 200

Grote kilometerpaal Alpe d'Huez
Gesloten

Hoogte 50 cm

Shirt PSV speler Lozano
Shirt PSV speler Lozano
Gesloten

Origineel gesigneerd shirt van PSV speler Hirving Lozano

Luxe Golfarrangement met diner voor 2 (item 2)
Gesloten

Fotocamera Nikon
Fotocamera Nikon
Gesloten

Fotocamera Nikon1 S1-camerasysteem met verwisselbare objectieven

Gesigneerd shirt Steven Rooks
Gesigneerd shirt Steven Rooks
Gesloten
Gesigneerd shirt van oud-wielrenner Steven Rooks

PSV shirt gesigneerd
PSV shirt gesigneerd
Gesloten

PSV Shirt seizoen 2018/2019 maat L

Gesigneerd door de selectie

Dakar trofee De Rooij 2017
Dakar trofee De Rooij 2017
Gesloten

originele Dakar trofee 2017 van Gerard de Rooij

3e plaats Trucks

Doek Bram Tankink
Doek Bram Tankink
Gesloten

Doek van Bram Tankink.

Afmeting is 130 x 130 cm

Fietstenue maat S
Fietstenue maat S
Gesloten

Fietstenue van de Roos Groep

MAAT S

Zweefvliegen 1
Zweefvliegen 1
Gesloten

Ga mee zweefvliegen!

Fietstenue maat M
Fietstenue maat M
Gesloten

Fietstenue van de Roos Groep

MAAT M

Zweefvliegen 2
Zweefvliegen 2
Gesloten

Ga mee zweefvliegen!

Fietstenue maat XL
Fietstenue maat XL
Gesloten

Fietstenue van de Roos Groep

MAAT XL

Plaats hier uw bod

Er zijn momenteel geen veiling items waar u op kunt bieden.

Voorwaarden

  1. Het doel van de veiling is het genereren van een opbrengst die voor 100% wordt aangewend voor het goede doel, te weten Alpe d'HuZes.
  2. De veiling bestaat uit een online-veiling en een live-veiling.
  3. De aanbieder stelt zijn dienst/product gratis beschikbaar. De opbrengst van de veiling komt geheel ten goede aan het doel van de veiling.
  4. De veiling vindt plaats online via de site www.alpedubest.nl vanaf datum zsm
  5. De online veiling stopt om 12.00 uur op 18 mei 2019 en opent daarna weer tijdens onze PUB-quiz-avond vanaf 20.30 uur en eindigt ook tijdens deze avond om 00.00 uur. Alleen tijdens deze slotactiviteit kunnen de onlinebiedingen overboden worden.
  6. Aangeboden produkten/diensten worden vermeld op de site www.alpedubest.nl/veiling.
  7. De veilingcommissie behoudt zich het recht voor diensten samen te voegen, te splitsen of te weigeren.
  8. De live-veiling staat onder leiding van een veilingmeester.
  9. De veilingmeester noemt per kavel in ieder geval: omschrijving product/dienst, aanbieder, omschrijving en startprijs (laatst geboden bedrag tijdens online-veiling).
  10. De veiling geschiedt bij opbod. Bieden geschiedt door handopsteking. De veilingmeester wijst de dienst toe aan de hoogste bieder.
  11. Een dienst wordt niet verkocht wanneer daarvoor niet ten minste de startprijs wordt geboden.
  12. Door de toewijzing komt een koopovereenkomst tot stand tussen aanbieder en koper. De koper van de dienst moet de koopsom direct na toewijzing in contanten of per bank te voldoen.
  13. De verkochte dienst wordt in onderling overleg tussen aanbieder en koper verricht. Behoudens een andersluidende afspraak tussen aanbieder en koper wordt de dienst binnen een jaar na toewijzing verricht. Daarna vervalt het recht van de koper om nakoming te verlangen.
  14. Geschillen betreffende de (uitvoering van de) koopovereenkomst moeten door aanbieder en koper onderling worden beslecht.
  15. Alpe du Best wordt niet op enigerlei wijze partij bij de door de veiling tot stand gekomen koopovereenkomst.
  16. Alpe du Best is niet aansprakelijk voor de (correcte) uitvoering van de verkochte dienst.
  17. Ingeval van een geschil tussen bieders onderling, en ingeval van een geschil tussen een bieder en de veilingmeester of tussen meer bieders en de veilingmeester, beslist de veilingcommissie.
  18. De hoogste bieder van de online-veiling kan binnen 1 week na het sluiten van de veiling op de site zien of zijn/haar product of dienst is overboden en welk bedrag als hoogste bod is bevestigd.
  19. In gevallen waarin dit reglement niet voorziet, beslist de veilingcommissie.
Meer tweets