Home | Veiling | Wollen vloerkleed (2), kleur bont

Wollen vloerkleed (2), kleur bont

Wollen vloerkleed bont

Een prachtig 100% wollen vloerkleed, van hoge kwaliteit.

De kleur is het beste te omschrijven als bont blauw-groen-grijs (Midnight) uit de collectie Spaced out van Monasch.

Met subtiel afgewerkte rand in grijs.

Afmeting is circa 2,00 x 2,30 meter

Voor heerlijk warme voetjes in de winter en gezelligheid in je woonkamer of slaapkamer.

Gemaakt van de beste kwaliteit wol

Dit kleed is nieuw en komt recht uit de fabriek van Best Wool Carpets in ons eigen Best.

Waarde ca. 1000 euro.

Op te halen in Best

Komen kijken en voelen kan bij interesse

www.monaschbybestwool.com

www.monaschbybestwool.com/spaced-out

Beschikbaar gesteld door Best Wool Carpets

© 2022 - Alle rechten voorbehouden | Disclaimer & Privacy statement | Cookies