Home | Veiling | Wollen vloerkleed (1), kleur grijs

Wollen vloerkleed (1), kleur grijs

Wollen vloerkleed grijs

Een prachtig 100% wollen vloerkleed van hoge kwaliteit, kleur grijs.

Met subtiel afgewerkte rand

Afmeting is circa 1,95 x 3,00 meter

Voor heerlijk warme voetjes in de winter en gezelligheid in je woonkamer of slaapkamer.

Gemaakt van de beste kwaliteit wol

Dit kleed is nieuw en komt recht uit de fabriek van Best Wool Carpets in ons eigen Best.

Waarde ca. 1000 euro.

Op te halen in Best

Komen kijken en voelen kan bij interesse

www.bestwoolcarpets.com

Beschikbaar gesteld door Best Wool Carpets

© 2022 - Alle rechten voorbehouden | Disclaimer & Privacy statement | Cookies