Home | Veiling | Wielershirt Anna vd Breggen

Wielershirt Anna vd Breggen

Boels-Dolmans wielershirt van Anna van de Breggen.

Door haar gedragen en gesigneerd.

Anna is wielrenster van het jaar 2020 en meervoudig wereld- en Olympisch kampioene

Merk: Sanitini
Maat: XS

Gedragen

Meer tweets

© 2021 - Alle rechten voorbehouden | Disclaimer & Privacy statement | Cookies