Home | Veiling

Weergave:

Veiling

Het doel van de veiling is het genereren van een zo groot mogelijke opbrengst voor Alpe d'HuZes. De veiling bestaat uit een online-veiling en een live-veiling. Hieronder ziet U de meest prachtige kavels aangeboden door verschillende aanbieders. Wanneer U een bod doet op een kavel, ontvangt U automatisch een mail die U moet bevestigen. Pas dan is het bod geaccepteerd. Mocht U zelf nog een leuke dienst of item hebben voor deze site, dan kunt U deze mailen, zodat we deze kunnen plaatsen. Er worden gedurende deze veiling steeds nieuwe items toegevoegd, dus houd de site in de gaten!!

De online veiling sluit op zaterdag  25 september 2021 12.00 uur.

 *** LET OP, WEGENS HET NIET DOORGAAN VAN DE ALPE D'HUZES IN JUNI 2020 en JUNI 2021, WORDT ER GEEN  PUBQUIZ GEHOUDEN.  OP 25 SEPTEMBER 2021 IS ER EEN LANDELIJKE ACTIEDAG VAN ALPE D'HUZES. TEAM ALPE DU BEST ORGANISEERT DAN EEN FIETS- EN WANDELTOCHT EN BIJ DE PLUS-SUPERMARKTEN VAN ERWIN KENETER EN TON HENST WORDT ER FRUIT/GROENTE VERKOCHT VOOR HET GOEDE DOEL. MEER INFO VOLGT.

DE VEILING SLUIT DUS OP 25 SEPTEMBER 12.00 UUR!!!  TOT DIE TIJD IS UW BOD GELDIG***

  • Wielershirt Vermeltfoort - Centric Carrera
    Wielershirt Vermeltfoort - Centric Carrera
    Gesloten

    Wielershirt gesigneerd door Vermeltfoort - Centric Carrera

  • Wielerclinic klimmen & dalen
    Wielerclinic klimmen & dalen
    Gesloten

    WIELERCLINIC KLIMMEN & DALEN MET AART VIERHOUTEN

    Zaterdag 9 oktober 2021 – 9.30 uur – 16.00 uur in Valkenburg

  • Afslankkuur bij Zlim
    Afslankkuur bij Zlim
    Gesloten

    Afslankkuur met begeleiding bij Zlim

  • Wielershirt Vermeltfoort Roompot- Nederlandse Loterij
    Wielershirt Vermeltfoort Roompot- Nederlandse Loterij
    Gesloten

    Gesigneerd wielershirt Vermeltfoort Roompot- Nederlandse Loterij

  • Badmuts Prinses van Monaco, gesigneerd
    Badmuts Prinses van Monaco, gesigneerd
    Gesloten

    Gesigneerde badmuts van Prinses van Monaco, Charlène Lynette Wittstock

  • PSV shirt gesigneerd door de spelers
    PSV shirt gesigneerd door de spelers
    Gesloten

    PSV shirt met alle handtekeningen van seizoen 2019/2020

  • Wijnkoeler met glazen gegraveerd PSV-logo
    Wijnkoeler met glazen gegraveerd PSV-logo
    Gesloten

    Unieke wijnkoeler met 2 glazen met gegraveerd PSV-logo

  • Groot schilderij gezicht
    Groot schilderij gezicht
    Gesloten

    Schilderij Gezicht 1 x 1 meter

  • PSV shirt gesigneerd 2020-2021
    PSV shirt gesigneerd 2020-2021
    Gesloten

    PSV shirt met handtekeningen van seizoen 2020-2021

  • 2 kaarten voorstelling Steven Brunswijk
    2 kaarten voorstelling Steven Brunswijk
    Gesloten

    2 Voorstellingskaarten voor een show van Steven Brunswijk alias Braboneger

  • Wielerset shirt en broek, maat L
    Wielerset shirt en broek, maat L
    Gesloten

    Wielerset: Shirt korte mouw en wielerbroek met bretels

    Maat L

  • Aeropak Lars van der Haar
    Aeropak Lars van der Haar
    Gesloten

    Aeropak Lars van der Haar

  • Wielershirt Anna vd Breggen
    Wielershirt Anna vd Breggen
    Gesloten

    Gesigneerd wielershirt Anna van der Breggen

  • Wielershirt Greg van Avermaet
    Wielershirt Greg van Avermaet
    Gesloten

    Gesigneerd wielershirt Greg Avermaet

  • Lake Cycling race-schoen CX332
    Lake Cycling race-schoen CX332
    Gesloten

    Lake Cycling race-schoen CX332, een topmodel!

  • Set van 3 leren riemen
    Set van 3 leren riemen
    Gesloten

    Set van 3 leren riemen van De Herenschoenenwinkel by E.F.J. van Bommel in Eindhoven

  • Bochtnummer-bord Alpe d'Huez
    Bochtnummer-bord Alpe d'Huez
    Gesloten

    Bochtnummer-bord Alpe d'Huez

  • Gesigneerde ‘Live Slow, Ride Fast’ poster
    Gesigneerde ‘Live Slow, Ride Fast’ poster
    Gesloten

    Originele poster door Laurens ten Dam gesigneerd en voorzien van zijn bekende lijfspreuk ‘Live Slow, Ride Fast’

  • Canvas van Dylan Groenewegen
    Canvas van Dylan Groenewegen
    Gesloten

    Canvas van Dylan Groenewegen, met handtekening!

  • Exclusieve wielerclinic met Coen Vermeltfoort
    Exclusieve wielerclinic met Coen Vermeltfoort
    Gesloten

    Exclusieve wielerclinic met Coen Vermeltfoort voor 4 personen

  • Gesigneerd shirt Bauke Mollema
    Gesigneerd shirt Bauke Mollema
    Gesloten

Plaats hier uw bod

Er zijn momenteel geen veiling items waar u op kunt bieden.

Voorwaarden

  1. Het doel van de veiling is het genereren van een opbrengst die voor 100% wordt aangewend voor het goede doel, te weten Alpe d'HuZes.
  2. De veiling bestaat uit een online-veiling en een live-veiling.
  3. De aanbieder stelt zijn dienst/product gratis beschikbaar. De opbrengst van de veiling komt geheel ten goede aan het doel van de veiling.
  4. De veiling vindt plaats online via de site www.alpedubest.nl vanaf datum zsm
  5. De online veiling stopt om 12.00 uur op **** 2021 (datum nader te bepalen) en opent daarna weer tijdens onze PUB-quiz-avond vanaf 20.30 uur en eindigt ook tijdens deze avond om 00.00 uur. Alleen tijdens deze slotactiviteit kunnen de onlinebiedingen overboden worden.
  6. Aangeboden produkten/diensten worden vermeld op de site www.alpedubest.nl/veiling.
  7. De veilingcommissie behoudt zich het recht voor diensten samen te voegen, te splitsen of te weigeren.
  8. De live-veiling staat onder leiding van een veilingmeester.
  9. De veilingmeester noemt per kavel in ieder geval: omschrijving product/dienst, aanbieder, omschrijving en startprijs (laatst geboden bedrag tijdens online-veiling).
  10. De veiling geschiedt bij opbod. Bieden geschiedt door handopsteking. De veilingmeester wijst de dienst toe aan de hoogste bieder.
  11. Een dienst wordt niet verkocht wanneer daarvoor niet ten minste de startprijs wordt geboden.
  12. Door de toewijzing komt een koopovereenkomst tot stand tussen aanbieder en koper. De koper van de dienst moet de koopsom direct na toewijzing in contanten of per bank te voldoen.
  13. De verkochte dienst wordt in onderling overleg tussen aanbieder en koper verricht. Behoudens een andersluidende afspraak tussen aanbieder en koper wordt de dienst binnen een jaar na toewijzing verricht. Daarna vervalt het recht van de koper om nakoming te verlangen.
  14. Geschillen betreffende de (uitvoering van de) koopovereenkomst moeten door aanbieder en koper onderling worden beslecht.
  15. Alpe du Best wordt niet op enigerlei wijze partij bij de door de veiling tot stand gekomen koopovereenkomst.
  16. Alpe du Best is niet aansprakelijk voor de (correcte) uitvoering van de verkochte dienst.
  17. Ingeval van een geschil tussen bieders onderling, en ingeval van een geschil tussen een bieder en de veilingmeester of tussen meer bieders en de veilingmeester, beslist de veilingcommissie.
  18. De hoogste bieder van de online-veiling kan binnen 1 week na het sluiten van de veiling op de site zien of zijn/haar product of dienst is overboden en welk bedrag als hoogste bod is bevestigd.
  19. In gevallen waarin dit reglement niet voorziet, beslist de veilingcommissie.
Meer tweets

© 2021 - Alle rechten voorbehouden | Disclaimer & Privacy statement | Cookies