Home | Veiling

Weergave:

Veiling

Het doel van de veiling is het genereren van een zo groot mogelijke opbrengst voor Alpe d'HuZes. De veiling bestaat uit een online-veiling en een live-veiling. Hieronder ziet U de meest prachtige kavels aangeboden door verschillende aanbieders. Wanneer U een bod doet op een kavel, ontvangt U automatisch een mail die U moet bevestigen. Pas dan is het bod geaccepteerd. Mocht U zelf nog een leuke dienst of item hebben voor deze site, dan kunt U deze mailen, zodat we deze kunnen plaatsen. Er worden gedurende deze veiling steeds nieuwe items toegevoegd, dus houd de site in de gaten!!

De online veiling sluit op 5 juni 2022 om 12.00 uur.

Het winnende bod wordt op deze site bekend gemaakt. Er wordt zo spoedig mogelijk contact opgenomen met de winnaar.

  • Professioneel Duurzaamheids Advies
    Professioneel Duurzaamheids Advies
    Gesloten

    Professioneel Duurzaamheids Advies voor uw woning.

  • MTB Schoen LAKE MX219
    MTB Schoen LAKE MX219
    Gesloten

    MTB Schoen LAKE MX219, kleur en maat zelf kiezen

  • Uniek portret PSV-er Noni Madueke
    Uniek portret PSV-er Noni Madueke
    Gesloten

  • Zeefdruk wielrenner (2)
    Zeefdruk wielrenner (2)
    Gesloten

    Zeefdruk gemaakt zijn door Jan van Diemen, wielrenner (2)

  • Boottocht op de Maas
    Boottocht op de Maas
    Gesloten

    Boottocht op de Maas

  • Raceschoen Lake CX219
    Raceschoen Lake CX219
    Gesloten

    Raceschoen Lake CX219, kleur en maat zelf kiezen

  • Cortenstalen vuurschaal (1)
    Cortenstalen vuurschaal (1)
    Gesloten

    Cortenstalen vuurschaal (1)

  • Gesigneerde jas Armin van Buuren
    Gesigneerde jas Armin van Buuren
    Gesloten

    Gesigneerde en gedragen jas Armin van Buuren

  • Pedicure behandeling met gellak
    Pedicure behandeling met gellak
    Gesloten

  • Wollen vloerkleed (1), kleur grijs
    Wollen vloerkleed (1), kleur grijs
    Gesloten

    Vloerkleed van 100% wol (1) in de kleur grijs

  • Gesigneerd boek Joop Zoetemelk - Ongezien LIMITED
    Gesigneerd boek Joop Zoetemelk - Ongezien LIMITED
    Gesloten

    Boek Joop Zoetemelk - Ongezien, gesigneerd en LIMITED EDITION

  • Wielerclinic 4 personen
    Wielerclinic 4 personen
    Gesloten

    Een wielerclinic voor 4 personen met Coen Vermeltfoort

  • Gesigneerd PSV shirt 2019/2020
    Gesigneerd PSV shirt 2019/2020
    Gesloten

    PSV shirt gesigneerd door de spelers 2019/2020

  • Gesigneerd wielershirt Coen Vermeltfoort
    Gesigneerd wielershirt Coen Vermeltfoort
    Gesloten

  • Miniatuur racefiets (2)
    Miniatuur racefiets (2)
    Gesloten

    Miniatuur racefiets Alpe edition (2)

  • Doos (6 st) Alpe du Best bier
    Doos (6 st) Alpe du Best bier
    Gesloten

    Doos (6 st) Alpe du Best bier

  • Opvouwbare barbecue
    Opvouwbare barbecue
    Gesloten

    Opvouwbare draagbare barbecue

  • Gesigneerd boek Joop Zoetemelk - Ongezien (1)
    Gesigneerd boek Joop Zoetemelk - Ongezien (1)
    Gesloten

    Boek Joop Zoetemelk - Ongezien, gesigneerd (1)

  • Wollen vloerkleed (2), kleur bont
    Wollen vloerkleed (2), kleur bont
    Gesloten

    Vloerkleed van 100% wol (2) in de kleur bont

  • Brandblusser Red Bull LED-lamp (1)
    Brandblusser Red Bull LED-lamp (1)
    Gesloten

  • Brandblusser wit LED-lamp (2)
    Brandblusser wit LED-lamp (2)
    Gesloten

    Brandblusser wit LED-lamp (2)

  • Zeefdruk wielrenner (1)
    Zeefdruk wielrenner (1)
    Gesloten

    Zeefdruk gemaakt zijn door Jan van Diemen, wielrenner (1)

  • Alpe d'HuZes poster (1)
    Alpe d'HuZes poster (1)
    Gesloten

    Alpe d'HuZes poster (1 van 2)

  • Racefiets / wielrenfiets
    Racefiets / wielrenfiets
    Gesloten

    Racefiets / wielrenfiets Triban RC120 Microshift

  • Gesigneerd boek Joop Zoetemelk - Ongezien (2)
    Gesigneerd boek Joop Zoetemelk - Ongezien (2)
    Gesloten

    Boek Joop Zoetemelk - Ongezien, gesigneerd (2)

  • Brandblusser Red Bull LED-lamp (2)
    Brandblusser Red Bull LED-lamp (2)
    Gesloten

  • Brandblusser wit LED-lamp (1)
    Brandblusser wit LED-lamp (1)
    Gesloten

    Brandblusser wit LED-lamp (1)

  • Alpe d'HuZes poster (2)
    Alpe d'HuZes poster (2)
    Gesloten

    Alpe d'HuZes poster (2 van 2)

  • Miniatuur racefiets (1)
    Miniatuur racefiets (1)
    Gesloten

    Miniatuur racefiets Alpe edition (1)

Plaats hier uw bod

Er zijn momenteel geen veiling items waar u op kunt bieden.

Voorwaarden

  1. Het doel van de veiling is het genereren van een opbrengst die voor 100% wordt aangewend voor het goede doel, te weten Alpe d'HuZes.
  2. De veiling bestaat uit een online-veiling.
  3. De aanbieder stelt zijn dienst/product gratis beschikbaar. De opbrengst van de veiling komt geheel ten goede aan het doel van de veiling.
  4. De veiling vindt plaats online via de site www.alpedubest.nl
  5. De online veiling stopt om 12.00 uur op 5 juni 2022.
  6. Aangeboden produkten/diensten worden vermeld op de site www.alpedubest.nl/veiling.
  7. De veilingcommissie behoudt zich het recht voor diensten samen te voegen, te splitsen of te weigeren.
  8. Een dienst wordt niet verkocht wanneer daarvoor niet ten minste de startprijs wordt geboden.
  9. Door de toewijzing komt een koopovereenkomst tot stand tussen aanbieder en koper. De koper van de dienst moet de koopsom direct na toewijzing in contanten of per bank te voldoen.
  10. De verkochte dienst wordt in onderling overleg tussen aanbieder en koper verricht. Behoudens een andersluidende afspraak tussen aanbieder en koper wordt de dienst binnen een jaar na toewijzing verricht. Daarna vervalt het recht van de koper om nakoming te verlangen.
  11. Geschillen betreffende de (uitvoering van de) koopovereenkomst moeten door aanbieder en koper onderling worden beslecht.
  12. Alpe du Best wordt niet op enigerlei wijze partij bij de door de veiling tot stand gekomen koopovereenkomst.
  13. Alpe du Best is niet aansprakelijk voor de (correcte) uitvoering van de verkochte dienst.
  14. Ingeval van een geschil tussen bieders onderling, en ingeval van een geschil tussen een bieder en de veilingmeester of tussen meer bieders en de veilingmeester, beslist de veilingcommissie.
  15. De hoogste bieder van de online-veiling wordt binnen 1 week na het sluiten van de veiling op de site bekend gemaakt.
  16. In gevallen waarin dit reglement niet voorziet, beslist de veilingcommissie.

© 2022 - Alle rechten voorbehouden | Disclaimer & Privacy statement | Cookies