Home | Veiling | Sieradenset Mart Visser

Sieradenset Mart Visser

Prachtige zilveren sieraden set van de bekende ontwerper Mart Visser.

Winkelwaarde:

- armband  €359,-

- ring  €89,-

De sieradenset is aangeboden door Juwelier Meier

Meer tweets