Home | Veiling | PSV shirt gesigneerd 2020-2021

PSV shirt gesigneerd 2020-2021

Een origineel shirt van PSV van het seizoen 2020-2021 met daarop handtekening van Mario Gotze, Ervan Zahavi, Cody Gakpo en tal van andere geweldige spelers.

Een prachtig shirt voor de verzamelaar of echte fan.

Meer tweets

© 2021 - Alle rechten voorbehouden | Disclaimer & Privacy statement | Cookies