Home | Veiling | Gesigneerde ‘Live Slow, Ride Fast’ poster

Gesigneerde ‘Live Slow, Ride Fast’ poster

Gesigneerde ‘Live Slow, Ride Fast’ poster in lijst

Deze poster is door Laurens ten Dam gesigneerd en voorzien van zijn bekende lijfspreuk ‘Live Slow, Ride Fast’. Het betreft de officiële poster van de Live Slow, Ride Fast Podcast. Waar Laurens ten Dam en gastheer Stefan Bolt niets van het reilen en zeilen binnen en buiten het peloton onbesproken laten.

Formaat 50x70cm. Gedrukt op 250 grs. premium gestreken papier Gedrukt in gelimiteerde oplage in Pantone Black voor een extra levendige print.

Dit exemplaar is bij Kaptein Tweewielers in Amsterdam op 19 december 2019 gesigneerd door Laurens, na de opname van zijn Podcast.

Laurens of ‘LTD’ is in 2019 gestopt met zijn profcarriere, maar leeft verder als prof-avonturier met ‘Live Slow Ride Fast’ als grote thema. Met zijn bekende podcast, het organiseren van gravel tochten en het uitbouwen van het merk Live Slow Ride Fast hoeft deze jongen zich voorlopig niet te vervelen.

Meer tweets

© 2021 - Alle rechten voorbehouden | Disclaimer & Privacy statement | Cookies