Home | Veiling | Gesigneerd windjack Corné van Kessel

Gesigneerd windjack Corné van Kessel

Corné is een 26-jarige Nederlandse professionele veldrijder rijdend bij de Telenet Fidea Lions (Team manager Sven Nys)

UCI Ranking: 7e plaats

UCI-Wereldbeker 2017-2018: 6e plaats

Palmares:

Vice-Nederlands kampioen Elites: 2014, 2017

Vice-Europees kampioen Beloften: 2012

Nederlands kampioen Beloften: 2010

Vice-Wereldkampioen Juniores: 2009

Meer tweets