Home | Veiling | Gesigneerd wielershirt Kenny De Ketele en Moreno De Pauw

Gesigneerd wielershirt Kenny De Ketele en Moreno De Pauw

Gesigneerd wielershirt Kenny De Ketele en Moreno De Pauw (winnaars van de 36ste Wooning Zesdaags van Rotterdam in 2018)

Kenny De Ketele en Moreno De Pauw wereldtoppers in het baanwielrennen.

Als koppel al 6 Zesdaagse wedstrijden gewonnen, Kenny De Ketele telt in totaal 14 zeges in Zesdaagse.

Beide coureurs rijden momenteel voor de Belgische Ploeg Sport Vlaanderen-Baloise

Meer tweets