Home | Veiling | Gesigneerd shirt Nathan Rutjes (speler Roda JC)

Gesigneerd shirt Nathan Rutjes (speler Roda JC)

Nathan Rutjes, geboren Rotterdammer. Voetbalde bij SPARTA (2005-2012), daarna bij MVV Maastricht (2012-2014) en vertrok in juli 2014 naar Roda JC Kerkrade.

Mr. Positivo is ook wel zijn bijnaam. Hij laat in interviews nooit een onvertogen woord horen en is altijd positief gestemd. Nathan is naast profvoetballer ook Trainer, Spreker, Presentator en Coach.

Als spreker geeft Nathan lezingen en interviews door het hele land bij bedrijven, scholen, sportclubs en andere organisaties. Enkele voorbeelden van thema‘s die de revue passeren tijdens lezingen zijn: de weg naar de top, mentale weerbaarheid, omgaan met veranderingen, verwerken van tegenslagen, pesten, omgaan met kritiek, voeding, beweging, jeugdvoetbal.

Mede door zijn positieve houding en enthousiasme is Nathan een graag geziene presentator. Hij treedt dan ook regelmatig op als presentator van bijvoorbeeld, bedrijfsbijeenkomsten, sponsoren dagen, school-, kinder- en seniorenactiviteiten.

Meer tweets