Home | Veiling | Gesigneerd shirt Hardwell

Gesigneerd shirt Hardwell

Gesigneerd shirt Hardwell is de artiestennaam van Robbert van de Corput uit Breda

Sinds 2013 altijd genoteerd in de top 4 van DJ MAG Top 100 (De lijst van de 100 beste Internationale DJ’s).

In 2013 en 2014 was hij de nummer 1 DJ van de wereld volgens de DJ MAG Top 100.

Op 27 april 2013 begon hij zijn 1e wereldtournee in de Heineken Music Hall zijn wereldtournee.

Op 15 november 2014 sloot hij zijn eerste wereldtournee af met een grootse show op het Madison Square Garden in New York

 Sinds 3 april 2014 is Hardwell ambassadeur van dance4life

Op 24 januari 2015 begon hij in de Ziggo Dome in Amsterdam aan zijn tweede wereldtournee, genaamd "United We Are".

In 2016 behaalde Hardwell een hit met 'Perfect World' dat hij schreef voor Voice of Holland winnares Maan.

Op 18 december 2016 sloot hij het Glazen Huis van de jaarlijkse 3FM-benefietactie Serious Request op de Grote Markt in Breda. Daarna trapte hij de actie af met een live-set op het dak van het Glazen Huis.

Meer tweets