Home | Veiling | Gesigneerd Lotto-Jumbo wielershirt

Gesigneerd Lotto-Jumbo wielershirt

Special edition: unieke uitvoering Tour de France 2017, op verzoek van de ASO aangepast op kleurstelling.

Gesigneerd door:

- Dylan Groenewegen (etappewinnaar Champs Elysees)

- Steven Kruijswijk

- Bram Tankink

- Robert Geesink

- Lars Boom

- George Bennet

- Paul Martens

Meer tweets