Home | Veiling | Gesigneerd keepershirt van Jacintha Weimar

Gesigneerd keepershirt van Jacintha Weimar

Zij voetbalde tijdens haar jeugdjaren bij Best Vooruit.

Als zeer talentvolle keepster maakte ze de overstap naar CTO Eindhoven, om in 2016 een profcontract te tekenen bij Bayern München. Hier heeft zij een overeenkomst tot juni 2020.

Zij maakte haar debuut in het eerste elftal op 9 september 2018 in de DFB Bokal en op 5 december 2018 in de Duitse Bundesliga.

Meer tweets