Home | Veiling | Exclusieve wielerclinic met Coen Vermeltfoort

Exclusieve wielerclinic met Coen Vermeltfoort

Exclusieve Inteco klimaatplafonds & Coen Vermeltfoort wielerclinic voor 4 personen.

Unieke kans om een wielerclinic met professioneel wielrenner en Inteco collega Coen Vermeltfoort te bemachtigen.

Coen heeft al diverse (inter)nationale titels op zijn naam staan en in deze exclusieve wielerclinic fietst u samen een prachtige toertocht en leert hij u de fijne kneepjes van het vak. Denk hierbij aan bocht,- klim, - en ademhalingstechnieken.

Leuk detail: de clinic is voor 4 personen en tijd, datum & locatie zijn in overleg!

Bied mee op deze unieke ervaring!

Over Inteco klimaatplafonds:

Inteco klimaatplafonds – Comfort without Compromise

Inteco levert klimaatoplossingen met een onderscheidend vermogen en wij maken daarbij gebruik van klimaatplafonds, inductie-units en hybride plafonds. De klimaatbeleving van Inteco past bij de comfortbehoeften van de mens, het esthetisch oog van een ontwerper en de technische eisen van een gebouw. Door eigen R&D, engineering, productie en assemblage zijn we in staat om elk project als maatwerk uit te voeren. Ons credo is niet voor niets al 25 jaar: ‘Comfort without compromise’. Ons hoofdkantoor is gevestigd in Boxtel, maar wij zijn ook internationaal actief in onder andere Luxemburg, België en Denemarken. Onze vooruitstrevende dienstenverlening, kwaliteitsgarantie en onze constante klantfocus maken van Inteco een partner waarop klanten vertrouwen. Dát is het onderscheidende vermogen van Inteco. Meer informatie: www.inteco.nl

Meer tweets

© 2021 - Alle rechten voorbehouden | Disclaimer & Privacy statement | Cookies