Home | Veiling | Door Peters Aerts gesigneerde bokshandschoenen

Door Peters Aerts gesigneerde bokshandschoenen

Door Peter Aerts gesigneerde bokshandschoenen (Nikko 14 Oz)

Voor Alpe d’Huzes heeft Mr. Lumberjack een clinic gegeven en de gesigneerde handschoenen geschonken voor de veiling van Alpe du Best.

Een uniek collectersitem!

Met dank aan Nikko en Sportcentrum Spear

Meer tweets