Home | Veiling | Cursus tekenen of schilderen

Cursus tekenen of schilderen

Cursus tekenen of schilderen bij Atelier Gabriele

T.w.v. 225,-

Keuze cursus en datum in overleg te bepalen

Teken- en schilder cursussen

Diverse thema’s kunnen aan de orde komen afhankelijk van de soort cursus;

-      (Bloem) Stillevens of botanisch tekenen

-      Landschappen + dieren

-      Portret en/of model

-      Fantasie

-      Kleurenleer + perspectief + kunstgeschiedenis

De techniek die je gebruikt kan verschillen per cursist en/of cursus;

-      (Kleur)potloden

-      Olieverf + acrylverf

-      Aquarel + inkt soorten

-      Mix media

Een les duurt 2,5 uur

Je kunt een cursus volgen van 12 keer elke week of om de week.

Ook kun je kiezen uit een 40 weken cursus. Er is uitgegaan van 40 schoolweken, betaling verdeelt over 12 maanden. Een gemiste les kun je ten alle tijde inhalen.

Prijzen inclusief materialen m.u.v. de vergevorderde cursist.

Een teken- of schildercursus is het hele schooljaar. Elk gewenst moment instappen.

Vraag naar de aparte folder(s) of kijk op www.ateliergabriele.nl, bel of mail.

Atelier Gabriele

Europaplein 1, Gebouw 21, Unit 1.07        5684 ZC Best

06 - 50974341

info@ateliergabriele.nl

www.ateliergabriele.nl

Meer tweets