Home | Veiling | Cap van Formule 1 Coureur Max Verstappen

Cap van Formule 1 Coureur Max Verstappen

Cap van  Formule 1 Coureur Max Verstappen uit het team van Toro Rosso.

Het is de cap van seizoen 2016/2017 met daarop de geborduurde handtekening van Max.

(Cap is dus NIET direct door hem gedragen en niet persoonlijk gesigneerd)

Meer tweets