Home | Veiling | Badmuts Prinses van Monaco, gesigneerd

Badmuts Prinses van Monaco, gesigneerd

Gesigneerde badmuts van de Prinses van Monaco, Charlène Lynette Wittstock

In het verleden is de Prinses van Monaco vol actief bezig geweest in de zwemsport wereld. Ze behaalde verschillende Nationale titels en ze heeft zelfs deelgenomen aan de Olympische Zomerspelen van 2000 in Sydney.
Met de 4x100m wissel behaalde ze daar de 5e plaats.

Vanwege haar zwemverleden maar ook vanwege haar "Princess Chàrlene Of Monaco Foundation", een stichting die kinderen en ook volwassenen leert zwemmen, heeft ze ons deze door haar gesigneerde badmuts gesponsord.

English:
Especially because our team is committed to the Dutch KWF Cancer Fund, the Princess of Monaco, Chàrlene Lynette Wittstock, supports us. This is because she would like to help us raise money for cancer research.
Because of her international top sports history in the swimming world and because of her "Princess Charlene of Monaco Foundation", a foundation for teaching swimming to people who cannot swim, she sponsored us this autographed swimming cap.
This swimming cap will be auctioned. The full amount of money raised by her swimming cap will go entirely to cancer research.

Français:
Surtout parce que notre équipe est engagée auprès du Dutch KWF Cancer Fund, la Princesse de Monaco, Chàrlene Lynette Wittstock, nous soutient. C'est parce qu'elle aimerait nous aider à recueillir des fonds pour la recherche sur le cancer.
En raison de son histoire sportive internationale de haut niveau dans le monde de la natation et de sa «Fondation Princesse Charlène de Monaco», une fondation pour l'enseignement de la natation aux personnes qui ne savent pas nager, elle nous a parrainé ce bonnet de bain dédicacé.
Ce bonnet de bain sera vendu aux enchères. Le montant total amassé grâce à son bonnet de bain ira entièrement à la recherche sur le cancer.

Meer tweets

© 2021 - Alle rechten voorbehouden | Disclaimer & Privacy statement | Cookies