Home | Veiling | Armband Buddha to Buddha

Armband Buddha to Buddha

De Buddha to Buddha Katja armband is een prachtig geweven zilveren armband.

Handgemaakt en tijdloos zoals alle Buddha to Buddha sieraden.

Winkelwaarde € 399,00

Veilingartikel beschikbaar gesteld door Juwelier Meier te Best.

Meer tweets