Home | Veiling

Weergave:

Veiling

Het doel van de veiling is het genereren van een zo groot mogelijke opbrengst voor Alpe d'HuZes. De veiling bestaat uit een online-veiling en een live-veiling. Hieronder ziet U binnenkort de meest prachtige kavels aangeboden door verschillende aanbieders. Wanneer U een bod doet op een kavel, ontvangt U automatisch een mail die U moet bevestigen. Pas dan is het bod geaccepteerd. Mocht U zelf nog een leuke dienst of item hebben voor deze site, dan kan U deze online doorsturen, zodat we deze kunnen plaatsen. Er worden gedurende deze veiling nieuwe items toegevoegd, dus houd de site in de gaten!!

Luxe Golfarrangement Best Golf|Dimples ter waarde van € 200 (item 1)

Luxe Golfarrangement Best Golf|Dimples ter waarde van € 200 (item 2)

2 x Personal coaching en voedingsadvies

2 sessies Personal Coaching en voedingsadvies

Armband Buddha to Buddha
Armband Buddha to Buddha

De Buddha to Buddha Katja armband is een prachtig geweven zilveren armband

Een een nieuwe set acrylnagels t.w.v. € 50,-

Beautybehandeling
Beautybehandeling

Een complete behandeling incl. huidanalyse (+/- 75 min) en een ampul t.w.v. € 75,-

Schilderij abstract
Schilderij abstract

Schilderij abstract van Sylvia Bogaers, afm. 70 x 90 cm met lijst

Door Peters Aerts gesigneerde bokshandschoenen

Door Peter Aerts gesigneerde bokshandschoenen (Nikko 14 Oz)

Gesigneerd Lotto-Jumbo wielershirt

Gesigneerd Lotto-Jumbo wielershirt, uitvoering Tour de France 2017

Cursus tekenen of schilderen
Cursus tekenen of schilderen

Cursus tekenen of schilderen

Boek Dafne Schippers
Boek Dafne Schippers

Het gezonde kookboek voor de sporter, door Dafne persoonlijk gesigneerd

Kampioensschaal PSV Tardelli
Kampioensschaal PSV Tardelli

Persoonlijke kampioensschaal PSV Diego Tardelli 2006-2007

Wielerschoenen Lake
Wielerschoenen Lake

Een paar Lake wielerschoenen CX402 ter waarde van €439,00

Hotelovernachting Van der Valk

Voucher voor 1 overnachting voor 2 personen in een 2 persoonskamer inclusief ontbijt

Gesigneerd wielershirt Kenny De Ketele en Moreno De Pauw

Gesigneerd wielershirt Kenny De Ketele en Moreno De Pauw (winnaars van de 36ste Wooning Zesdaags van Rotterdam in 2018)

3 x sportmassage
3 x sportmassage

3x een sportmassage van 1 uur: onderrug, bovenrug, schouders, nek en benen

Gesigneerd shirt Nathan Rutjes (speler Roda JC)

Gesigneerd shirt Hardwell
Gesigneerd shirt Hardwell

Gesigneerd shirt Hardwell is de artiestennaam van Robbert van de Corput uit Breda

Gesigneerd shirt Estevana Polman (Handbal)

Gesigneerd shirt Estevana Polman (Nederlands International Dames Handbal)

Plaats hier uw bod

Voorwaarden

  1. Het doel van de veiling is het genereren van een opbrengst die voor 100% wordt aangewend voor het goede doel, te weten Alpe d'HuZes.
  2. De veiling bestaat uit een online-veiling en een live-veiling.
  3. De aanbieder stelt zijn dienst/product gratis beschikbaar. De opbrengst van de veiling komt geheel ten goede aan het doel van de veiling.
  4. De veiling vindt plaats online via de site www.alpedubest.nl vanaf datum zsm
  5. De online veiling stopt om 15.00 uur op 12 mei 2018 en opent daarna weer tijdens onze PUB-quiz-avond vanaf 20.30 uur en eindigt ook tijdens deze avond om 00.00 uur. Alleen tijdens deze slotactiviteit kunnen de onlinebiedingen overboden worden.
  6. Aangeboden produkten/diensten worden vermeld op de site www.alpedubest.nl/veiling.
  7. De veilingcommissie behoudt zich het recht voor diensten samen te voegen, te splitsen of te weigeren.
  8. De live-veiling staat onder leiding van een veilingmeester.
  9. De veilingmeester noemt per kavel in ieder geval: omschrijving product/dienst, aanbieder, omschrijving en startprijs (laatst geboden bedrag tijdens online-veiling).
  10. De veiling geschiedt bij opbod. Bieden geschiedt door handopsteking. De veilingmeester wijst de dienst toe aan de hoogste bieder.
  11. Een dienst wordt niet verkocht wanneer daarvoor niet ten minste de startprijs wordt geboden.
  12. Door de toewijzing komt een koopovereenkomst tot stand tussen aanbieder en koper. De koper van de dienst moet de koopsom direct na toewijzing in contanten of per bank te voldoen.
  13. De verkochte dienst wordt in onderling overleg tussen aanbieder en koper verricht. Behoudens een andersluidende afspraak tussen aanbieder en koper wordt de dienst binnen een jaar na toewijzing verricht. Daarna vervalt het recht van de koper om nakoming te verlangen.
  14. Geschillen betreffende de (uitvoering van de) koopovereenkomst moeten door aanbieder en koper onderling worden beslecht.
  15. Alpe du Best wordt niet op enigerlei wijze partij bij de door de veiling tot stand gekomen koopovereenkomst.
  16. Alpe du Best is niet aansprakelijk voor de (correcte) uitvoering van de verkochte dienst.
  17. Ingeval van een geschil tussen bieders onderling, en ingeval van een geschil tussen een bieder en de veilingmeester of tussen meer bieders en de veilingmeester, beslist de veilingcommissie.
  18. De hoogste bieder van de online-veiling kan binnen 1 week na het sluiten van de veiling op de site zien of zijn/haar product of dienst is overboden en welk bedrag als hoogste bod is bevestigd.
  19. In gevallen waarin dit reglement niet voorziet, beslist de veilingcommissie.
Meer tweets

© 2018 - Alle rechten voorbehouden